Rüyada mantar görmek

mantar, gece, ev, ay

Rüyada mantar görmek
Rüyada mantar toplamak ne demek? Rüya tabirleri ve rüya yorumları en çok merak edilen başlıklar arasında yer alıyor. Birbirinden farklı durumlara işaret eden simgelerin anlamlarını sizler için derledik. Rüyada mantar görmek ne anlama gelir? Mantar neye işaret eder?

İleri gelen insanların sevgisini kazanmış vefalı bir kimseye, hanım tarafından rızka nail olmaya, Mantar yemek helal kazanca delalet eder,

Rüyasında mantar gören kişi, yanlış bir takım girişimlerde bulunmuş demektir.

Aşın hırslı bir insan olduğunuzun işaretidir. Eğer mantar yediğinizi gördüyseniz, aşk hayatınızda utanç verici ilişkileriniz olacağı anlamına gelir.

Hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Tıpa olarak mantar ise güçlü, koruyucu, yardım eden mevki sahibi birisine işaret eder.

Rüyada çesitli mantarlar görmek, beklenmeyen ve ümit edilmeyen yerden rizka delalet eder, Mantarin zehirsiz olan çesidi mal, menfaat ve hayir; zehirli çesidi ise zarardir. Mantar yemek ve almak kolay, fakat az bir kazançtir. Bazilarina göre; rüyada mantar görmek zahmet ve zorlukla elde edilen rizka ve bir rivayete göre kötü huya delalet eder. Rüyada mantar alan ve yiyen zahmetle rizkini kazanir. Yahut kötü huylu bir kimseden hakaret görür ve ondan eline biraz mal geçer. Mantarin yenilen cinsini görmek beklenmeyen yerden gelecek rizka delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada mantar görmek, ileri gelen kimselerin sevdigi vefali bir kimsedir. Bazi tabirciler, mantar kendisinde hayir olmayan birkadindir, dediler. Eger mantar büyük olursa kadinlar tarafindan bir rizka isarettir. Rüyada mantar yedigini gören kimse helalindan mal kazanir. Rüyada zehirsiz mantar görmek, umulmadik yerden mal ve rizka isarettir. Rüyada zehirli mantar, zarar ve ziyana isarettir.

Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer.

Mantar toplamak, hayır ve berekete delâlettir. Bazen bu Rüya, bir miras peşinde koşmaya da işarettir. Rüyasında mantarları topladığını gören, mal toplamaya kalkışmaya ve para biriktireceğine işarettir. Rüyada mantar toplamak ve yemek ise bol ve geniş rızka delâlet eder.

Rüyada mantar yemek, helalinden mal ve para kazanmaya işaret eder. Rüyada mantar yemek, emre, kazanca, nehye, paraya, uzun ömre, helal mala, hasta için sıhhat, afiyet ve şifaya delâlet eder. Rüyada mantar yediğini görmek, rızka, mal ve menfaata ve işlerde başarıya delalet eder.

Rüyada mantar pişirmek, deva bulmak ve dertlerden uzaklaşmak şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda rahata ermeye ve afiyette kalmaya da delalet eder. Rüyada mantar pişirmek, sorunların bitmesine, çare bulunmasına işaret eder. Zamanın alimleri, rüyada mantar pişirmenin sağlık konusunda gelişmeler yaşanacağını belirtirler.

Rüyada kurtlu mantar görmek, rüyayı gören kişinin etrafındaki kişilere dikkat etmesi gerektiğine çünkü bu kişilerin düşmanlık yapma niyetinde olduğuna işaret eder. Kimi rüya yorumcularına göre ise, rüyada kurtlu mantar görmek, kişinin çalışma yaşamında karşılaşacağı sıkıntılar olarak yorumlanır.

Rüya sahibinin rüyasında kahverengi mantar görmesi kişinin sahip olduğu malın ve mülkün değerini bilip adımlarını ona göre atması gerekeceğine delalet eder. Rüyada kahverengi mantar görmek aynı zamanda kişinin hayırlı işlere imza atacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz mantar görmek, servete, helal mal ve rızka, kazanç ve malın artacağına, devamlı hayra, ele geçecek nimete, feyiz ve berekete, bol ve geniş rızka delâlet eder. Yine Rüyasında beyaz mantar topladığını gören rızkının peşinde koşmaya işarettir.

Rüyada zehirlimantar görmek, rüyada mantarın yenilir cinsinden birini görmek, ümit olmayan bir yerden gelecek rızka işaret eder. Zehirsiz mantar görmek,mal, menfaat ve hayır ile yorumlanır. Zehirli mantar görmek, zarar ve ziyana işarettir. Rüyada zehirli mantar görmek ise, zarar ve ziyana işarettir.

ADS
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
(Visited 405 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment