Kompost satışı sözleşme örneği

Kompost satışı sözleşme örneği

Kompost satışı sözleşme örneği
Birmantar kompost satış sözleşmesi örneği aşağıdadır. Müşteri isteğine göre sözleşmede bazı değişiklikler yapılabilmesi için word dosyası olarak siteye eklenmiştir.

Nakliye bölümü örnek
Kompost alımı yapan şahıs veya firma imza yetkilisi bizzat kendisi malını Ali Veli’den teslim alacak. Üreticinin kendisine bildirilen tarihte üretici kompostu teslim almak üzere masrafları kendisi tarafından ödenecek olan kamyonu kompostların yüklenmesi için hazır bulunduracak kamyon tesiste hazır bulunmadığı takdirde üretici için hazırlanmış kompost üreticiye teslim edilmiş sayılacak ve 1 şahit huzurunda zabta alınacaktır.

ALICI işletmeye kompostun geldiği andan itibaren işletmede nem oranını % 80 – % 90 arasında tutmayı taahhüt eder. Oda zifiri karanlık tutulacak ve kesinlikle hiçbir şekilde ışık açılmayacaktır. Odalarda kırmızı örümcek ve sinek kesinlikle olmayacaktır. Bu zararlılara karşı mücadele etmek alıcının sorumluluğundadır. Bu hususta doğacak problemlerden alıcı mesuldür. Alıcı iş bu şartlara uymayı ve bu şartlarda kompostu kuluçkada tutmayı kabul ve taahhüt eder iş bu şartları yerine getirmediği takdirde satıcı tarafın hiçbir sorumluluğu kalmayacaktır.

Kompost satışı sözleşme örneği

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 5]
(Visited 98 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment