Mantarhane devir | kiralama | satış

istiridye düğme mantar mantarhane

Mantarhane devir | kiralama | satış
Merhaba sevgili mantar üretimi satışı, kompost üretimi satışı, misel üretimi satışı yapan, mantar toplayan, toptan mantar alan arkadaşlar…

Bu bölümde elimizde bulunan mantarhanelerinizin, mantar üretim yerlerinin, mantar çadırlarının kiralama, satış ve devir işlerine yardımcı olmak amacıyla sayfamızı açmış bulunuyoruz. Her türlü mantar odası, mantarhane, mantar çiftliği, mantar çadırı vesaire işlerini bu bölümde kiralama, devir ve satışı ve alımı için ilan bırakabilir, yorumda bulunabilirsiniz.

Ticari olarak bir istiridye mantarı üretim tesisi kaç m2 alanda yapılmalıdır?

En az 3 odalı 300 m2 bir alanda yapılmalıdır.

Tünel veya çadır sisteminde istiridye mantarı üretimi yapılır mı maliyeti ne kadardır?
Kayın mantarı (İstiridye mantarı) üretim çadırları; üretim için mükemmel yetiştirme ortamlarıdır. Aynı ölçülerde bina kurmaktan yarı yarıya daha ucuza kurulabilmektedir.

Mantarhane kurulduktan sonraki süreç ne olacak?
Mantar işinde para kazanmak istiyorsanız araştırıp kompostun nasıl yapıldığını öğrenin ve azar azar kendi kompostunuzu yapın. Eğer siz değil de kompost satanları zengin etmek istiyorsanız kompost satanlardan hazır kompost alın. Kompost tesise konulduğu günden itibaren 23-30 güne kadar kuluçkasını tamamlayacaktır. Kuluçkası tamamlanan kompost soğuk üretim alanına alındıktan yaklaşık 6 gün sonra mantarlar toplanmaya başlanır. Kuluçka bitiminden itibaren 60 gün boyunca hasadı yapılır. 3 flaştan fazlası pek önerilmez.

Bunu da oku :  Kompost malzemeleri alım | satım

100 m2 mantarhaneye ne kadar kompost koyabiliriz?
İşletmenin durumuna göre farklı tonlarda kompost koyabiliyoruz. Genelde 100 m2 bir alana 8-10 ton kadar kompost sığar. En az 10 ton diyen kişiler ürettikleri kompostları satmak için abarttıkları bir rakamdır inanmayın. 100 m2 yılın her mevsimi 10 ton kompost sığdırırsanız havalandırma ve hijyen problemleri çıkar üretim artmaz azalır.

Genel Uyarılar
Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız sitemizde yer alan tüm koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı sitemizin, editörlerinin yada yöneticilerinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemiz bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Dolandırıcılık olaylarına karşı lütfen dikkatli olunuz. Sitemiz üzerinde yapılan ilan ve yorum içeriklerinin hukuken ispat hükmü yoktur, mahkemelerce delil olarak kabul edilmez.

Site yöneticileri, editörleri olarak biz herhangi bir ürün ve hizmet almıyor ve satmıyor; alım-satımlara aracılık etmiyoruz. Herhangi bir üretici/danışman ile bir bağımız yoktur. Bu platform üzerinde yapılan herhangi bir alışverişten sitemiz hiçbir şekilde komisyon talep/kabul etmemektedir. Sitemizin bir e-ticaret sitesi olmadığını unutmayınız.

Genel site kuralları için sitemiz hakkımızda kategorisini inceleyiniz

Sayfa kullanımı
Yorum yazan kişiyi ve/veya ilan vereni korumak adına koyduğumuz kuralları okuyunuz, sitedeki ilanlarınızın silinmesi veya değiştirilmesini istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşın.

İletişimin sağlığı açısından gönderdiğiniz mesajlarda; isim, telefon, şehir, email gibi tüm önemli detayları eksiksiz yazınız. Eksik bilgiler size müşteri kaybettirir.

İlgilendiğiniz ürün ya da hizmetle ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Sitemize verilen ilanların veriliş tarihlerine dikkat ediniz. Süreleri bir ayı geçmiş ilanların sahipleriyle iletişime geçmemeye özen gösteriniz.

Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Alışverişlerinizde mutlaka karşı taraf ile sözleşme yapınız. Tanımadığınız kimselere para göndermeyiniz. Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız durumunda ve mal/hizmet teslim alamamanız halinde, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmadığını biliniz. Alışverişlerinizi mutlaka güvenilir ortamlarda, garantili yöntemler seçerek yapınız. İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

Herkese açık olarak bilgi paylaştığınızda, paylaşımlarınızın arama motorları tarafından dizine eklenebileceğini unutmayınız.

Bu uyarılara dikkat ederek ücretsiz ilan verebilir, sitemizi keyifle kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
(Visited 354 times, 1 visits today)

Related posts

10 Thoughts to “Mantarhane devir | kiralama | satış”

 1. Latif

  mantarhane malzemeleri
  3 adalet 6 metreye 150 cm 4 katlı terekler
  4 adet 6 metreye 70 cm 4 katlı terekler
  3 adet 4 katlı küçük terekler
  2 adet salyangoz fan
  2 adet Norman fan
  1 adet 1 lik su motoru
  1 adet 500 lt su deposu
  2 adet hortum
  Kasalar
  150 yakın toprak
  2 adet tekerlek li merdiven
  Bir kutuya yakın seffaf eldiven
  60 btu kanal tipi klimaya uygun yapılmış kanallar
  Hepsi 60 bin tl dir pazarlık vardır

  1. eşref DUYGU

   hayırlı işler yeriniz nerde telefon varmı

 2. Celalettin Şafak

  Merhaba İzmir Urla bölgesinde Satılık ya da devren kiralık İstiridye Mantar Üretim Tesisi
  TESİS İÇERİĞİ
  2 adet 112 metre kare istiridye mantar çadırı 10 santim izolasyonlu her çadırda 60 binlik kanal tipi klima, 2 adet 50×50 fan 4katlı lı 3 adet 12 metre uzunluğunda 15 tonluk kompost ranzasi, 9 adet çiftli kapalı filorasan ve nemlendirme makinası. Sistem tam otomasyonlu yani ışık nem ve sıcaklığı otomatik ayarlayabilirsiniz… Sadece 3 ay kullanıldı sıfır gibi. Ayrıca devren kiraalık durumunda tesis 3 dönüm arazi üzerinde kurulu. Tesiste kendine ait elektrik su bulunmaktadır. Dalgıç pompa hidrofor sistemi 5 tonluk su deposu vardır.Büro olarak kullanılan içerisinde banyo tuvalet mutfak ve oda bulunan yaşam konteynerı mevcuttur. İstenilirse ertesi gün üretime başlanabilir her şey hazır tesis faal durumda

 3. Mert Akarca

  Merhaba,
  istridye mantarı üretimi, ile ilglii izmir’de tesisim var 3500 m2 alanda 1600 m2 kapallı alan şuan 3 odam mevcut, toplam 9 oda olacak kadar alanım mevcut, ayrıca kompost üretimi yapmaktayım, ilgilenen arakadaşlara isterlerse yeri devir olarak verebilirim yada işi öğretmek amaçlı kısa vadeli şirketime yatırım yaparak hem işi öğrenebilir hemde kar elde edebilirler.ilgilenen arkadaşlarım, buradan ulaşabilirler.
  iyi çalışmalar.

 4. gökhan h.

  Ankarada mantar üretim çiftliği 5 odalı kiralıkveya ortak devir ücreti yok

  1. eşref DUYGU

   HAYIRLI İŞLER YERİNİZ NERDE TEL VARMI

 5. mehmet nihat gümüşçü

  Merhaba Sakarya/kaynarca’da 7 odalı 700 m2 betonarme araları sandaviç panelle ayrılmış her oda 12 ton Kompost kapasiteli soğuk hava depolu şuan faal çalışır durumda çocuğumun rahatsızlığından dolayı tedavisi için İstanbul’a taşınmam gerekiyor satış yapılan müşteriler hazır tanıştırılır kompost alınan yerlerle tanıştırılır gelip inceler hesabını yapar karı görür öyle karar verirsiniz fiyat uygundur

 6. engin kontaş

  Satılık mantarhane serası 2 klima otomasyonlu led aydınlatmalı içindeki demir aksam da dahil vesaire herşeyi mevcuttur. 25.000 TL. Ordu

 7. burak

  merhabalar bursa osmangazi ilçesindeki istiridye mantarhanem devren satılıktır. tüm ekipmanlar ile birlikte 4500 tl istiyorum.alan arkadaşa iş hakkında tüm kontaklar verilecektir.

 8. emre kublay

  Devren Kiralık Mantar Çiftliği
  İstanbul, Beykoz’daki 4 dönüm arazi üzerine kurulu mantar çiftliğimi devrediyorum.

  Özellikleri aşağıdaki gibidir:

  4 adet 100m2 mantarhane
  1 adet 80m2 imalathane
  1 adet 80 m2 çadır depo, mutfak, oda kullanımı amaçlı
  1 adet 6m2 soğuk oda
  2 adet 10 tonluk su deposu
  1 adet 1 tonluk su deposu
  su arıtma sistemi, hidroforlar, su pompası, su kuyusu için dalgıç motor
  2X5m’lik ekim sehpası
  4 adet 48.000BTU Daikin klima
  1 adet 36.000BTU Daikin klima
  yıkama makinesi
  sıkma makinesi
  tiftme makinesi
  yem karma makinesi

Leave a Comment