Ortak, iş ve eleman arayanlar

Ortak, iş ve eleman arayanlar

Ortak, iş ve eleman arayanlar
Merhaba sevgili mantar üretimi satışı, kompost üretimi satışı, misel üretimi satışı yapan, mantar toplayan, toptan mantar alan arkadaşlar…
Bu bölümü elimizde bulunan mantarların ve yetiştiricilik malzemelerinin alış ve satış işlemlerine yardımcı olmak amacıyla sayfamızı açmış bulunuyoruz. Bu bölümde yapılması istenen işler için danışman, uzman, yardımcı, maddi ortak, eleman veya çalışmak için iş ilanı bırakabilir, yorumda bulunabilirsiniz.

Önemli not: İlan tarihine dikkat edelim. 1ayı geçmiş ilan sahiplerini arayarak veya email atarak rahatsız etmeyelim.

Mantarcılık sektöründe eleman arıyorum
Şu sıralarda en çok talep gören iş fikirlerinden biri de Mantar Üretim Çiftliği kurmak olarak karşımızdadır. Mantar, özellikle kültür mantarları iyi bir bilgi ile pek çok tarım ürününe kıyasla çok daha kolay üretilmektedir. Bunun yanı sıra sektörde kullanım alanı ve pazarı çok geniş olduğu için satış oranı da yüksektir. Böylelikle mantar işinde hem kolay üretim yapmış olursunuz hem de satış sorunu yaşamazsınız. Pek çok mantar üretim çiftliği ürünleri için büyük firmalar ile anlaşarak daha ürünleri toplanmadan satışını gerçekleştirmiş olur. Mantar çiftliği kurmak istiyorsanız ancak iş hakkında hiç bir fikriniz bulunmuyorsa bu durumda devreye aracı şirketleri sokabilir veya konusuna hakim elemanlar çalıştırabilirsiniz.

Bazı şirketler belirli bir ücret karşılığında size anahtar teslim mantar çiftliği kurmakla kalmıyor aynı zamanda ufak bir kar karşılığında ürünlerinizin satışını gerçekleştireceğiniz firmalar ile de sizi tanıştırıyorlar. Ancak bünyenizde eleman çalıştırarak karı başkalarıyla paylaşmaz, elemanınıza rahatça ödersiniz.

Mantarcılık konusunda kendini geliştirmiş kişiler ise mantar, kompost, misel üretimi veya pazarlamasında görev alabilirsiniz ve yüksek paralar kazanabilirsiniz.

Genel Uyarılar
Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız sitemizde yer alan tüm koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı sitemizin, editörlerinin yada yöneticilerinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemiz bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Dolandırıcılık olaylarına karşı lütfen dikkatli olunuz. Sitemiz üzerinde yapılan ilan ve yorum içeriklerinin hukuken ispat hükmü yoktur, mahkemelerce delil olarak kabul edilmez.

Site yöneticileri, editörleri olarak biz herhangi bir ürün ve hizmet almıyor ve satmıyor; alım-satımlara aracılık etmiyoruz. Herhangi bir üretici/danışman ile bir bağımız yoktur. Bu platform üzerinde yapılan herhangi bir alışverişten sitemiz hiçbir şekilde komisyon talep/kabul etmemektedir. Sitemizin bir e-ticaret sitesi olmadığını unutmayınız.

Genel site kuralları için sitemiz hakkımızda kategorisini inceleyiniz

Sayfa kullanımı
Yorum yazan kişiyi ve/veya ilan vereni korumak adına koyduğumuz kuralları okuyunuz, sitedeki ilanlarınızın silinmesi veya değiştirilmesini istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşın.

İletişimin sağlığı açısından gönderdiğiniz mesajlarda; isim, telefon, şehir, email gibi tüm önemli detayları eksiksiz yazınız. Eksik bilgiler size müşteri kaybettirir.

İlgilendiğiniz ürün ya da hizmetle ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Sitemize verilen ilanların veriliş tarihlerine dikkat ediniz. Süreleri bir ayı geçmiş ilanların sahipleriyle iletişime geçmemeye özen gösteriniz.

Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Alışverişlerinizde mutlaka karşı taraf ile sözleşme yapınız. Tanımadığınız kimselere para göndermeyiniz. Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız durumunda ve mal/hizmet teslim alamamanız halinde, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmadığını biliniz. Alışverişlerinizi mutlaka güvenilir ortamlarda, garantili yöntemler seçerek yapınız. İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

Herkese açık olarak bilgi paylaştığınızda, paylaşımlarınızın arama motorları tarafından dizine eklenebileceğini unutmayınız.

Bu uyarılara dikkat ederek ücretsiz ilan verebilir, sitemizi keyifle kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

ADS
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
(Visited 999 times, 1 visits today)

Related posts

8 Thoughts to “Ortak, iş ve eleman arayanlar”

 1. Mehmet Şerif KEMAN

  ACİL-Bulunduğumuz ilde, dört kişiye çıkmış olan,Genç çiftçi projesi kapsamında verilen HİBE miktarı kadar,anahtar teslim,4 Adet Mantarhane kurulumu yapacak firmalar aranıyor. Ağrı

 2. Sibel Yıldırım

  Anahtar teslim proje yapan firma ile anlaşarak devlet destekli üretim yapmak istiyorum. Yerimiz Ordu Efirli’de.

 3. mert gültekin

  İstiridye Mantarı üreticiliği yapmak istiyorum bunun için en az 3 ay bir firmada çalışmam gerekli ve İşin bütün detaylarını öğrenmem gerekli. Eleman ihtiyacı olan arayabilir. Ankara

 4. ismail erdoğan

  Selamaleyküm istiridye mantarı üretiminden anlıyorum pazar olayını da azda olsa biliyorum. 4 aydır işsizim tesisine eleman arayan varsa çalışırım. istanbul / büyükçekmece

 5. ismail yavuzel

  kültür mantarı yetiştirilmesi ve kompost hazırlama konusunda 12 yıllık tecrübe sahibiyim. teknik müdür olarak üretimin başında bizzat hizmet vererek farklı işletmelerde uzun vadeli olarak görev aldım. şu an kocaeli de oturuyorum fakat seyehat engelim yok doyduğum heryerde çalışabilirim. işimi severek yapıyorum. şartlar uygun olduktan sonra heryerde çalışabilirim.

 6. levent mutlu

  Kültür mantarı üretim tesisimize deneyimli usta başı alınacaktır. Başvurmak isteyen adayların daha önceki iş deneyimlerinin olduğu özgeçmişlerini göndermeleri gerekmektedir.
  Aranan Koşullar ;
  – Kültür Mantarı üretimiyle ilgili kusursuz bilgiye sahip olması ( uygun ortam, kullanılacak ilaçlar vs. )
  – En az 3 sene iş tecrübesinin olması
  – Takım çalışmasına yatkınlık
  – Sahip olduğu bilgileri diğer çalışma arkadaşlarına aktarabilmesi

  Cinsiyet : Bay – Bayan
  Yaş Aralığı : 22-50
  Maaş : Asgari Ücret Üzeri
  Çalışma Şekli : Tam Zamanlı

 7. Engin

  istanbulda tam teşekküllü kompost üretimi ve 5 odalı istiridye mantar üretimi yapabilen, 50 ton kapasiteli ve şu an tamamen dolu olan tesise ortak aranmaktadır.

 8. ramazan alboz

  Diyarbakırda kültür mantarı kompostu tesisi kurmak istiyorum tecrübeli deneyimli işi bilen arasa sevinirim

Leave a Comment